Sık Sorulan Sorular

Viador, bitkisel içerikli bir şuruptur. Centiyana kökü, hindiba, suteresi ve manganez içeriği ile takviye edici gıda kategorisinde yer almaktadır. Çocukların sevdiği doğal kayısı aromalıdır.
Viador bitkisel şurup 4 yaş ve üzeri çocuklar ile yetişkinlerde kullanılabilir.
Viador bitkisel şurup yemeklerden 30 dakika önce; 4-10 yaş grubu çocuklarda günde 2 kez 7,5 ml, 11 yaş ve üstü yetişkinlerde günde 2 kez 15 ml olarak kullanılabilir.
Viador bitkisel şurubu kapağı açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza ediniz ve 30 gün içerisinde tüketiniz.
V-Label, vejetaryen-vegan ürünlerin güvenilirliğini ve uygunluğunu tescil etmek amacıyla Avrupa Vejetaryenler Birliği(EVU) tarafından geliştirilmiş lisanslı bir semboldür. Bir ürünün V-Label’a sahip olması, içeriğinde hiçbir hayvansal bileşen içermediği anlamına gelir.
Viador bitkisel şurup , V-label (vegan-vejetaryen ürün) sertifikasına sahip tamamen bitkisel bir üründür. Viador, uluslararası akreditasyonu bulunan Yeditepe Üniversitesi laboratuvarlarında tam kapsamlı olarak analiz edilmiştir ve içeriğinde hiçbir hayvansal bileşene sahip olmadığı kanıtlanmıştır.
Viador bitkisel şurup, su, meyve suyu gibi oda sıcaklığındaki içeceklere karıştırılarak güvenle kullanılabilir.
Viador bitkisel şurubun, önerilen kullanım şekli yemeklerden önce aç karna kullanımdır. Etken maddelerin besin etkileşimi olmadığından tok karna da güvenle kullanılabilir.
Viador bitkisel şurubun kullanımı ile ilgili bildirilmiş bir yan etki bulunmamaktadır. İçerisindeki bitkilere karşı alerjik hassasiyeti olan çocuklarda dikkatli olunması önerilir.
Viador bitkisel şurup istenilen etkiyi görene kadar güvenle kullanılabilir. İhtiyaç halinde tekrar kullanımında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.
Gıda Güvenliği Bilgi Sistemi (ggbs.tarim.gov.tr) üzerinden ürünün dış ambalajında ve ambalaj içinde bulunan kullanım talimatında yer alan ‘’Takviye Edici Gıda Onay Numarası’’ ile Viador ürününün orijinalliğini kontrol edebilirsiniz. https://ggbs.tarim.gov.tr adresinden "Onaylı Takviye Edici Gıdalar Listesi" linkine tıklayarak kontrol işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Hayır, Viador bitkisel şurup glüten içermez.
Hayır, Viador bitkisel şurup paraben içermez.
Hayır, Viador bitkisel şurup yapay tatlandırıcı içermez.
Hayır, Viador bitkisel şurup yapay aroma içermez.
Hayır, Viador bitkisel şurup laktoz içermez.
Hayır, Viador bitkisel şurup alkol içermez.
Viador bitkisel şurup helal kullanıma uygundur.
Viador bitkisel şurup koşer kullanıma uygundur.